1. Čelákovický klub potápěčů a vodáků

 

Novinky

Kluby

Klubové akce

Kalendář akcí

Brigády

Odkazy

 

NOVINKY Největší novinkou je změna názvu klubu na 1.Čelákovický klub vodních sportů.z.s. vzhledem k tomu, že v průběhu minulých let živelně vznikaly různé neoficiální stránky, již dávno neaktualizované Je nutné pro informovanost nadřízených institucí, na kterých jsme závislí tuto nepřehlednou situaci ujednotit Proto za oficiální stránky klubu je nutno považovat stránky 1ckvs.cz Příspěvky ke zveřejnění zasílejte bezprostředně na mail 1.ckvs@seznam.cz. Od dubna2016 došlo k transformaci našeho družení na spolek a to pod novým názvem 1.Čelákovický klub vodních sportů. z.s.

 

7. 11. 2015 - Zamykání Labe

Přijďte společně s námi slavnostně ukončit vodáckou sezónu

 

12. 10. 2015 - Strašidla v Čelákovicích - již potřetí!

            Na pověsti o tajemných bytostech, případně strašidlech, narazíte v Čelákovicích a okolí téměř na každém kroku. Na tom by nebylo nic divného, téměř všude kolují strašidelné historky, ale málokde se stává, že je můžete vidět na vlastní oči. U nás se strašidla domluvila s místními vodáky a již třetí rok nás v říjnu chodí navštěvovat.

            Letos se Vejšlap za polabskými strašidly uskutečnil v neděli 11. října 2015. Již tradičně bylo výchozím bodem nádvoří muzea. Na trase dlouhé téměř 3 kilometry jste se mohli setkat s deseti strašidly či duchy - nepoctivým sedlákem, světýlky, hejkalem, nebo dokonce upíry. Letos se za poznáním vydalo na 90 odvážlivců.

            Vejšlap tradičně doprovázela výtvarná a básnická soutěž. Děti mohli doma namalovat obrázek na téma strašidla a tento svůj výtvor předat na startu. Vytvořené obrázky zhodnotila strašidelná porota. Výherce těchto soutěží obdrželi poukázky na nákup v obchodě s výtvarnými potřebami AKI-dekorace. Nejlepší výtvory obou kategorií budou vystaveny taktéž ve výtvarných potřebách a na webu http://1ckpav.wz.cz.

            Všem příchozím moc děkují jak strašidla, tak i všichni organizátoři. Všichni společně doufáme, že se za rok opět setkáme. TAK ČAU A ZASE PŘÍŠTĚ!!

 

11. 10. 2015 - Vejšlap za Polabskými strašidly

Rádi bychom Vás Všechny pozvali na třetí ročník netradičního putování po stopách polabských strašidel. Z nádvoří městského muzea v Čelákovicích půjdeme po stopách strašidel, která se v minulosti nacházela v okolí našeho města. Putování bude zakončeno na základně Čelákovických vodáků a pokud se vám do batůžku zatoulá nějaký ten buřt či špekáček, bude možnost si ho i opéct.

Vstupné dobrovolné

K příležitosti Vejšlapu je vyhlášena výtvarná soutěž na téma strašidla. Své obrázky přineste na start.

19. - 20. 9. 2015 - 6. závod ČP - Labe, Jizera

Čeká nás poslední závod Českého poháru SVoČr pevných lodí. Tentokrát vyrážíme do Staré Boleslavi, kde nás čeká sjezd s vloženou střelbou, slalom a sprint. Držte nám palec, budeme to potřebovat.

12. 9. 2015 - Dětský cyklistický den

Všechny malé i velké zveme na 6. ročník závodního dne. Doprovodným programem je jízda zručnosti a další mini soutěže, které budou ukončeny před začátkem závodu. Jako bonus účastníci uvidí ukázku psího parkuru od účastnice Mistrovství Evropy a Mistrovství světa

 

Copyright © 2015 1. Čelákovický klub potápěčů a vodáků
Naposledy změněno: 18. 09. 2015